Kur švęsti krikštynas?

 

Vaiko krikštynos retai kada apsiriboja tik krikšto ceremonija bažnyčioje, dažniausiai poto seka socialinis susibūrimas namuose arba kitoje tinkamoje vietoje. Norint atsidėkoti artimiesiems bei draugams už jų dalyvavimą vaiko krikšte, priimta juos pavaišinti šventiniais pietumis namuose ar restorane, surengti krikštynų  vakarėlį ar bent jau pakviesti išgerti arbatos. Tuo pačiu, tai puiki proga pristatyti kūdikį šeimai ir draugams labiau atpalaiduojančioje aplinkoje.

Protingiausia, kai tėvai šventės vietą pasirenka netoli bažnyčios. Vertėtų pagalvoti apie tai, kad vaikas mažas ir kad svečiams, atvykusiems iš kitų miestų būtų patogiau, jei kelionė nuo bažnyčios iki šventės vietos truktų kuo trumpesnį laiką. 

 

Populiariausios vietos  švęsti krikštynas:

 

Namai

Viena populiariausių vietų, kurioje švenčiamos krikštynos – namai. Ypač jei krikštijamasis dar labai mažas. Viena vertus, tai yra patogi šventės vieta, antra vertus, už šventės eigą ir vaišes būtų atsakingi namų šeimininkai. Tai suteiktų papildomų rūpesčių. Bet niekam nepaslaptins, kad tai vienas pigiausių šventimo būdų.

Restoranas ar kavinė

Jei krikštynose dalyvauja toks žmonių skaičius, kurio niekaip nesutalpinsite savo namuose arba tiesiog nenorite krikštynų dieną apsikrauti maisto gaminimo ir panašiais rūpesčiais – pakvieskite savo svečius į restoraną ar kavinę. Žinoma, tai kainuos daugiau, tačiau švenčiant kavinėje ar restorane į kainą įskaičiuota ne tik vaišės pagal jūsų pasirinktą meniu, bet ir aptarnavimas, stalo serviruotė.

Nuomojamos patalpos

Kad šventinė nuotaika būtų puiki, su kavinės ar kitos patalpos savininkais galite susitarti, kad šventinis vakaras būtų uždaras. Priklausomai nuo svečių skaičiaus bei pageidaujamo pobūvio formalumo, nuomuojamose patalpose galima surengti švediško stalo, pobūvio-furšeto, pobūvio-kokteilio, kokteilio-furšeto ar kito tipo susibūrimą.

Parkas

Švenčiant gamtoje galima surengti iš tiesų šaunią ir daug išlaidų nepareikalausiančią šventę. Galima įsigyti ir pavėsinę, pasirūpinti lengvais užkandžiais, gaiviaisiais gėrimais, simboliškais papuošimais. Tačiau, jeigu draugai ir šeimos nariai atvyksta iš toli, gera mintis būtų pasiūlyti ką nors sotesnio. Suplanuokite savo meniu taip, kad daugelį dalykų būtų galima pagaminti iš anksto ir tik pašildyti reikiamu metu. Arba, jeigu galite išlaidauti, pagalvokite apie tiekėjus, kad nereikėtų maistu rūpintis patiems. 

Sodyba 

Jeigu mintys sukasi apie pabėgimą nuo miesto šurmulio ir krikštynas mieliau švęstumėte kaime, o ne prabangiame restorane, taip ir padarykite. Nesvarbu kur - sode ar ūkininko ūkyje jas surengsite, tik išlaikykite vientisą šventės stilių. Kartu būkite išradingi ir drąsiai kurkite kažką naujo. Didžiausias tokios šventimo vietos privalumas – gamta, grynas oras ir smagios atrakcijos, kurių negalėtumėte sau leisti švęsdami mieste.

 

 

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga bei nuotraukos priklauso portalui „Viskas krikštynoms", jeigu nenurodyta kitaip.Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Viskas krikštynoms" sutikimo. Jei sutikimas gautas, turi būti nuoroda į „Viskas krikštynoms" kaip informacijos šaltinį.

Jūsų vertinimas: Jokio Vidutinis 1.8 (6 balsai)

© 2008-2019 Viskas krikštynoms