Idėjos krikštynoms

8

Į vaiko krikštynas paprastai kviečiami artimiausi ir brangiausi žmonės, linkintys krikštijamam vaikeliui ir tėveliams viso ko geriausio. Tad nenuostabu, kad šventėje dalyvaujantiems brangiems žmonėms norisi atsidėkoti tuo pačiu ir įteikti simbolinę dovanėlę, priminsiančią nuostabias krikštynų akimirkas.

Viena tokių simbolinių dovanėlių galėtų būti sėkmę nešanti laimės pasagėlė, o jei ji...

5
0

 

Kokia gi šventė be žaidimų? Juo labiau kad tai yra vaikučio šventė! Nepaisant to, kad dažniausiai krikštijamas kūdikėlis pats žaidimuose dalyvauti dar negali, jo garbei skirta šventė turi būti žaisminga, linksma ir šiek tiek vėjavaikiška. Todėl...

5
0

 

Jei krikštynas rengiate namuose ar gamtoje, tuomet maistas bus labai svarbus uždavinys, pareikalausiantis daug jėgų, laiko ir kūrybos. Siekdami palengvinti rūpesčius, pateikiame po kelis tokių kategorijų patiekalų receptus:

...
0
0

 

Krikštynos – tai viena gražiausių ir įsimintiniausių švenčių jūsų ir jūsų vaiko gyvenime, todėl, nenuostabu, kad norite turėti mielą fotoalbumą, kuriame įamžintos visos vaikelio emocijos tą dieną. Visiems tėveliams rūpi turėti daug gražių vaikelio...

0
0

Klausimas, kur švęsti krikštynas, neabejotinai kyla visiems tėveliams, kurie planuoja šią gražią šventę. Rinkdamiesi vietą šventei, žinoma, atsižvelgsite į kainos aspektą – galimybės ne visų vienodos ir neretai būtent finansinės galimybės suponuoja pasirinkimą ir nurungia mūsų norus ir vizijas. Taip pat atsižvelkite į tai, kad būtų patogu su mažučiu vaikučiu (jei krikštijate kūdikį),...

0
0

Kartais krikšto drabužiais vadinami visi vaiko krikštynų drabužėliai – komplektas. Tai ne visai tiesa, nes Krikšto drabužis yra balta skraistė, kuria apgobiamas pakrikštytas vaikutis. Šis drabužėlis yra saugomas. Jei norite, galite tą patį drabužėlį naudoti ir krikštijant kitą savo vaikutį. Medžiagą drabužiui galite pasirinkti savo nuožiūra, svarbu tik kad ji būtų baltos spalvos.

...

0
0

Ruošiantis krikštynų šventei bei renkantis dekoracijas kartais šventės temą gali padiktuoti tiesiog...mėgstama spalva! Jei violetinė spalva jums patinka, šventės vietą bei vaišių stalą galite puošti būtent šios spalvos dekoracijomis bei šventine atributika, juolab, kad ši spalva tinka tiek berniuko, tiek mergaitės šventei.

Stalo dekoravimui puikiai tiks violetinės spalvos gėlių...

5
0

Meškiukas, kaip vienas tipiškiausių vaikystės žaislų, pelnytai pretenduoja tapti krikštynų herojumi. Nepamirštamą šventę padės sukurti galybė meškiukų temai tinkamų dekoracijų: pradedant stalo servetėlėmis ir jų laikikliais, dovanų maišeliais ir specialiomis dėžutėmis lauktuvėms, baigiant balionais, girliandomis ir pakabinamomis popierinėmis dekoracijomis. 

Itin daug laisvės...

0
0

Nors krikštynos yra vaiko šventė, nebūtinai ji turi trykšti ryškiomis spalvomis ir žaismingais motyvais. Vertinantiems subtilią prabangą siūlome angeliško spindesio idėją – ją įgyvendinant pakanka apsiriboti balta spalva, o dekorui pasitelkti sidabru žėrinčiu angeliukus ir krištolinius elementus.

Vaišių stalo baltume spindinčios pasidabruotų angeliukų statulėlės – išties užburiantis...

5
4

Vežimėlio formos dovanų dėžutę galima naudoti ne tik dovanėlėms pakuoti, bet šiek tiek padirbėjus paversti originalia stalo kortele, nurodančia svečiui jo vietą prie krikštynų vaišių stalo. Lauktuves svečiams galite rinktis savo nuožiūra – tinka įvairūs saldainiukai, dražė, riešutai ar nedidelis, temą atitinkantis suvenyras.

Jums reikės:

1)    Vežimėlio...

0

© 2008-2019 Viskas krikštynoms