Krikštynų saldainiai

Kaip padaryti kad paprasti šokoladiniai saldainiai atrodytų kaip originali krikštynų padėkos dovanėlė? Tai visai paprasta, jei į pagalbą pasitelksite keletą specializuotos krikštynų atributikos smulkmenėlių ir atrasite laiko šioms lauktuvėms apipavidalinti.

Jums reikės:

1) Popierinės dovanų dėžutės, šokoladinių saldainių (“Meška šiaurėje“, „Fortūna“ ir pan.), lipdukų su užrašais „Krikštynos“ ir  „Krikštynų lauktuvės“, saldainių popierėlių su užrašais „Krikštynų saldainis“ ar „Mano krikštynos“.

2) Pirmiausiai „perrenkite“ šokoladinius saldainius naujais popierėliais.

3) Pagal lenkimo liniją išlankstykite dovanų dėžutę, kad ji įgautų reikiamą formą.

4) Ant dovanų dėžutės dangtelio išorinės pusės užklijuokite lipduką su užrašu „Krikštynos“, o ant vidinės dangtelio pusės užklijuokite lipduką su užrašu „Krikštynų lauktuvės“.

5) Teliko sudėti į paruoštą dovanų dėžutę saldainius naujais popierėliais ir krikštynų lauktuvių gamyba baigta!

Tokių dėžučių su saldžiomis lauktuvėmis galite paruošti tiek, kiek šventėje dalyvaus svečių arba kiekvienai šeimai po vieną.

Lipdukus, kuriuos matote nuotraukose galite įsigyti čia: http://www.viskaskrikstui.lt/71-krikstynu-lauktuves

Saldainių popierėlius, kuriuos matote nuotraukose galite įsigyti čia: http://www.viskaskrikstui.lt/62-saldainiu-popiereliai

krikstynu saldainiai

krikstynu saldainiai1

saldainiai krikstynoms

saldainiai mano krikstynos

saldainiai

 

Tekstas: Alma Užusienė

Nuotraukos ir tekstas priklauso UAB „IT trade“ autorinėmis teisėmis, kurios yra saugomos. Griežtai draudžiama šioje svetainėje publikuojamą medžiagą kopijuoti, naudoti asmeniniams bei komercijos tikslams, platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu.

Jūsų vertinimas: Jokio Vidutinis 4 (1 balsas)

© 2008-2019 Viskas krikštynoms