Krikštynų palinkėjimų laivelis

Yra daug būdų krikštynų palinkėjimams įamžinti – svečiai savo nuoširdžius sveikinimus gali užrašyti atvirukuose, palinkėjimų kortelėse, pritvirtinti prie helio balionų ir paleisti į dangų... galima vardinti ir vardinti. Tačiau šįkart pakalbėkime apie idėją užrašytus palinkėjimus mažąjam krikštukui plukdyti vandeniu, juk vanduo neatsiejama Krikšto apeigų dalis. Ši idėja lengvai įgyvendinama krikštynas švenčiant netoli vandens telkinio, ypač šiltuoju metų laiku. Taip pat, toks palinkėjimų įamžinimo būdas itin tiks, jei krikštynų šventei pasirinkote jūrinę tematiką.

1. Jums reikės: žydros spalvos A5 arba A4 formato popieriaus lapo, medinio pagaliuko, žydros spalvos atlasinės juostelės, klijų, paprastų bei figūrinių žirklių, ant balto popieriaus lapo atspausdinto pageidaujamo užrašo.

2. Išlankstykite iš žydros spalvos popieriaus lapo klasikinį laivelį (lankstymo schemą rasite interneto platybėse) ir žirklėmis iškirpkite nedidelę skylutę viršutininėje trikampio formos laivelio dalyje.

3. Figūrinėmis žirklėmis iškirpkite užrašą balto popieriaus lape, tai bus laivelio vėliava. 

4. Medinį pagaliuką patrumpinkite iki reikiamo ilgio.

5. Lapelio su užrašu kraštą patepkite klijais ir prikijuokite prie medinio pagaliuko.

6. Atkirpkite neilgą atlasinę juostelę, jos galuose iškirpkite po trikampiuką ir užriškite ant medinio pagaliuko po vėliava.

7. Beliko pagaliuką su vėliava įkišti į skylutę laivelio viršuje. Laivelis pasiruošęs plaukti ir plukdyti krikštynų palinkėjimus išsipildymo link!

Tokių laivelių galite pagaminti tiek, kiek šventėje dalyvaus žmonių arba kiekvienai šeimai po vieną. Taip pat paruoškite pakankamą kiekį šratinukų ar markerių, kuriais svečiai užrašys savo palinkėjimus ant laivelio šonų. Palinkėjimų laivelių plukdymas taps smagia krikštynų atrakcija, dailiai atrodys nuotraukose, bangelių supamų laivelių vaizdas džiugins krikštynų dalyvių akis. Teliks laukti palinkėjimų išsipildymo!

Tekstas: Alma Užusienė

Nuotraukos ir tekstas priklauso UAB „IT trade“ autorinėmis teisėmis, kurios yra saugomos. Griežtai draudžiama šioje svetainėje publikuojamą medžiagą kopijuoti, naudoti asmeniniams bei komercijos tikslams, platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu.

Jūsų vertinimas: Jokio Vidutinis 5 (1 balsas)

© 2008-2019 Viskas krikštynoms