Krikštynų dekoracijos "Melsvi batukai"

Dailūs kūdikio batukai, kaip ir simpatiškieji angeliukai, yra vienas iš populiariausių krikštynų simbolių. Žydri arba šios spalvos detalėmis puošti batukai nesikuklindami gali tapti pagrindiniu berniuko krikštynų dekoracijų akcentu.

Vaišių stalą ar šventinę aplinką puikiai papuoštų vienas ar keli tinkamai įkomponuoti helio pripildyti foliniai balionai su batukais. Neatskiriama stalo dekoro dalimi turėtų tapti į kiekvieną lėkštę išdėliotos žydros „batuotos“ servetėlės, o draugiją joms galėtų palaikyti itin derančios batuko formos lauktuvių dėžutės, „paskanintos“ balta ar spalvota dražė. 

Kūdikio batukų motyvais galima paįvairinti ir pačias vaišes – gėrimų etiketes, saldainių popierėlius ar šokolado „rūbelius“ (svarbiausia nepersistengti). O svarbiausios vaišių stalo puošmenos pareigas drąsiai patikėkite batukais dekoruotam tortui! 

Renkantis kitus šventinio dekoro elementus, pavyzdžiui, žvakes, torto žvakutes, šiaudelius, kaspinėlius ir atlasines juosteles, balionus ir kt., patartina pirmenybę teikti žydrai spalvai, kad būtų išlaikytas bendras teminis koloritas. 

zydri krikstynu batukai

krikstynu dekoracijos zydri batukai

Nevertinta

© 2008-2019 Viskas krikštynoms