Krikštynų degtukai

Skrupulingai planuojantys savo šventes jau seniai pastebėjo – šventės žavesys slypi smulkmenose! Nes būtent tie maži, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingi dalykai, suteikia jaukumo bei sukuria šventinę nuotaiką.

Jei per krikštynas žadate leisti į dangų dangaus žibintus ar vandens telkinyje plukdyti vandens  žibintus, jums prireiks degtukų. Kad svečiams nereiktų vieniems kitų klausinėti kas turi degtukų ar laukti kol atsilaisvins vienintelis iš rankų į rankas keliaujantis žiebtuvėlis – reikia šiam momentui tinkamai pasiruošti. Ir tikrai nebūtina pirkti tiek degtukų dėžučių kiek krikštynose dalyvaus žmonių, nes kiekvienam svečiui galima paruošti mielą 3-5 degtukų ryšulėlį.

Jums reikės:

1) Dėžutės židinio degukų (jie ilgesni nei įprasti, todėl juos patogiau naudoti norint neapsvilti pirštų ar nesugadinti šventinio manikiūro), atlasinės juostelės, žirklių, indo degtukų ryšulėliams sudėti, lipduko su užrašu „Krikštynų ugnelė“.

2) Paimkite norimą kiekį degtukų (vienam svečiui užteks 3-5 vnt.) ir per vidurį perriškite juos atlasine juostele, surišdami dailų kaspinėlį.

3) Tokių ryšulėlių padarykite tiek, kiek krikštynose dalyvaus svečių.

4) Degtukų ryšulėlius sudėkite į stiklinį indą.

5) Ant indo galima užklijuoti lipduką su užrašu „Krikštynų ugnelė“, tuomet dailus degtukų indelis atliks ne tik praktišką užduoti, bet pasitarnaus ir kaip šventinė dekoracija.

Lipdukus, kuriuos matote nuotraukose galite įsigyti čia: http://www.viskaskrikstui.lt/70-krikstynu-ugnele

Tekstas: Alma Užusienė

Nuotraukos ir tekstas priklauso UAB „IT trade“ autorinėmis teisėmis, kurios yra saugomos. Griežtai draudžiama šioje svetainėje publikuojamą medžiagą kopijuoti, naudoti asmeniniams bei komercijos tikslams, platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse bet kuriuo pavidalu.

 

Nevertinta

© 2008-2019 Viskas krikštynoms