Dovanų krikštynoms idėjos

Pasiruošimas krikštynoms neapsieina be dovanų paieškos. Svečiai ir krikštatėviai suka galvą ką padovanoti krikštyjamam vakeliui, kiti šia proga nepamiršta ir tėvelių, tėvai savo ruožtu nori po simbolinę atminimo dovanėlę įteikti svečiams. Norėdami palengvinti dovanų paieškas pateikiame populiariausių dovanų sąrašą bei įdomesnių dovanų idėjas!

 

 

Populiariausios dovanos:                                                                                                                               
1.Sidabrinis šaukštelis
2.Drabužiai
3.Knyga "Mano krikštynos"
4.Pinigai
5.Žaislai
6.Sidabrinis ar puoštas swarovski kristalais čiulptukas
7.Dėžutė pirmąjam dantukui
8.Gyvybės draudimas
9.Vaikų enciklopedija ar biblija
10.Auksinis ar sidabrinis papuošalas (medalionas, kryžiukas, zodiako ženklo simbolis ir t.t)

Keletas įdomesnių dovanų idėjų:

Tėvų dovanos vaikui:


1. Šampano ar vyno butelį apklijuoti baltu popieriaus lapu, užrašyti mažylio vardą, datą, kad tai dovana jo krikštynų proga ir pan., ir kad atidaryti galima tik per 18 –ąjį gimtadienį. Krikštynų dieną visi svečiai ant butelio užrašo savo palinkėjimus vaikučiui.
Jei šį butelį Jums tikrai pavyks išsaugoti šitiek metų, tai bus išties puiki dovana ir siurprizas Jūsų vaikui jo 18-ojo gimtadienio proga!

 

2.Taip pat galite padaryti krikštynų albumą: pirmajame lape įklijuoti vaiko nuotrauką, užrašyti krikštynų datą, laiką, palinkėjimą ar eilėraštuką ir t.t. Kitus albumo puslapius padalinkite į dvi dalis – vienoje dalyje kiekvienas svečias per krikštynas įrašys savo palinkėjimą, o vėliau į likusią dalį galėsite įklijuoti to svečio nuotrauką, darytą krikštynų metu.
Šį albumą galėsite įteikti savo vaikui kokia nors reikšminga proga, pvz. per 18-ąjį gimtadienį ar jo vestuvių dieną. Tai bus jam puiki dovana visam gyvenimui, neįkainojamas vaikystės prisiminimas.

3.Dar viena puiki dovana, ypač tinkama šiltuoju metu – tai pasodinti medelį krikštynoms atminti.
Jei auginate berniuką – pasodinkite ąžuoliuką ar berželį, jei mergaitę – labiau tiks liepaitė. Iš anksto apgalvokite kur medelį galėtumėte pasodinti, pvz. prie namų ar kokiame parke ir įtraukite tai į krikštynų scenarijų.

 

Krikštatėvių dovanos vaikui:1.Dėžutė – krikšto relikvijoms saugoti. Į šią dėžutę tėveliai galės sudėti mažylio krikšto drabužėlį, krikšto žvakę bei
kitus daiktus. Tokią dėžutę galite nusipirkti arba nusipirkę paprastą kartoninę dėžutę, patys papuošti ją įvairiomis
dekoracijomis: apklijuoti angeliukais, kaspinėliais ir t.t.
Gausis labai miela rankų darbo dovana, kartu naudinga ir praktiška.

 

2.Pavadinkite žvaigždę jūsų krikštaduktės ar krikštasūnio vardu! Lietuvoje dar nėra populiaru dovanoti tokias dovanas, tačiau užsienyje yra nemažai firmų teikiančių tokias paslaugas.
Pavadinę žvaigždę jūsų krikštavaikio vardu, jūs gausite tai patvirtinantį sertifikatą, kuriame bus su visomis astronominėmis koordinatėmis nurodyta kur tiksliai ši žvaigždė randasi.
Sertifikatas būna supakuotas į gražią dovanų dėžutę, tad jums tereiks tik įteikti šią dovaną per krikštynas.

 

3.“Deimantai geriausi merginų draugai” - jau kadaise dainavo Merilyn Monroe.
Tad jei esate pakviesti būti mergytės krikštatėviais, galite drąsiai dovanoti auskariukus su deimančiukais ar grandinėlę su pakabuku, papuoštu šiais prabangiais akmenėliais ir jūsų krikštaduktė kada nors tai tikrai įvertins.

 

Tėvų dovanos svečiams:

1.Padarykite krikštynų laikraštuką, kurį išdalinsite svečiams. Į jį galite sudėti informaciją apie vaikutį bei krikšto vietą, eilėraštukų, anekdotų, vaiko vardo bei krikšto vardo reikšmes bei atsiradimo istoriją, ir dar daug kitų dalykų – čia jau kiekvieno išmonės reikalas. Laikraštuko skaitymas padarys įdomesnes jūsų vaikučio krikštynas ir tuo pačiu metu liks puikus prisiminimas svečiams apie jūsų šventę.

 

2.Padovanokite savo svečiams po nedidelį nuotraukų albumą (kiekvienai šeimai po vieną).
Pirmajame albumo lape galite užrašyti trumpą padėkos žodį už dalyvavimą jūsų šventėje, įklijuoti vaikučio nuotraukėlę, parašyti krikštynų data ir pan. Jūsų svečiai džiaugsis turėdami kur susidėti mažylio šventės nuotraukėles, o jūs būsite tikri kad jūsų vaikučio krikštynų nuotraukos nesimėto draugų bei giminaičių stalčiuose.

 

3.Įteikite visiems dalyvavusiems po nedidelį suvenyrą – kuris bus lyg padėka už dalyvavimą jūsų vaiko krikštynose ir šios šventės priminimas. Galite padaryti medalius su užrašu “Aš dalyvavau (vardas) krikštynose” arba padovanoti po nedidelę jūsų vaikučio nuotraukėlę metaliniuose rėmeliuose, ant kurių išgraviruotas jūsų vaiko vardas, krikštynų data ir vieta. Simboliškai galite įteikti ir po pašventintą kryželį ar žvakutę.

Svečių dovanos vaikui ir tėvams:

1.Padovanokite tėveliams asmeninį jų vaikučio horoskopą, kuris padės jiems pastebėti kokio charakterio žmogeliuką augina, kokie jo įgimti talentai ir polinkiai bei asmeninės savybės. Gal tai jiems padės ateityje apsispręsti kuria linkme ugdyti savo vaiką, į kokius būrelius leisti, kuom maitinti kad nesirgtų, ir aplamai kaip tinkamai bendrauti ir puikiai sutarti.

 

 2.Įteikę dovanų kuponą apsipirkti kokioje nors vaikiškų prekių ar žaislų parduotuvėje, tikrai neprašausite pro šalį. Įsivaizduokite, kaip smagu bus tėveliams ir vaikučiui vaikštinėti po parduotuvę ir rinktis drabužėlius ar žaisliukus, kai už visa tai jau sumokėta!! Jiems beliks tik išsirinkti ir gerai praleisti laiką.

3.Puiki dovana šventės kaltininko mamytei – vaikiško žurnalo prenumerata metams. Kiekvieną mėnesį savo pašto dėžutėje sulaukusi šviežio, dažais kvepiančio žurnalo, ji tikrai prisimins jus ir mintyse padėkos už šią dovaną. Žurnale rasti įdomūs straipsniai ir įvairūs patarimai, tikrai pasitarnaus jos nelengvame darbe – vaikučio auginime.

 

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga bei nuotraukos priklauso portalui „Viskas krikštynoms", jeigu nenurodyta kitaip.Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Viskas krikštynoms" sutikimo. Jei sutikimas gautas, turi būti nuoroda į „Viskas krikštynoms" kaip informacijos šaltinį.

Jūsų vertinimas: Jokio Vidutinis 4.1 (36 balsai)

© 2008-2019 Viskas krikštynoms