Baltais balandžių sparnais plevenančios krikštynos

Koks gi paukštis labiausiai tiktų krikštynų temai, jei ne baltas balandis, simbolizuojantis tyrumą ir Šventąją Dvasią? Jis ne tik šauniai pasitarnautų kuriant bendrą dekorą, bet ir suteiktų šventei deramo sakralumo.

Baltais balandžiais galima dekoruoti viską, pradedant atspausdintais ar karpiniais puoštais kvietimais, stalo kortelėmis, baigiant vašių ir torto priderinimu prie temos. Paprasčiausias būdas pasikviesti į svečius šventąjį paukštį – pagal trafaretą iškirpti figūrėles ir išmoningai jas įkomponuoti: pritvirtinti prie helio pripildytų balionų juostelės arba prie medinių pagaliukų, kuriais galima papuošti šventinį stalą ar aplinką, taip pat priklijuoti prie svečių lauktuvėms skirtų dėžučių ar perrišimui paruoštų juostelių. Nedidukai karpiniai kuo puikiausiai tiks taurių, žvakidžių ar vazų puošybai. 

Taip pat balandžius labai sėkmingai galima išlankstyti. Ypač gražiai atrodo iš apskritos popierinės, ažūriniais kraštais pasidabinusios servetėlės pagamintas balandis (nuoroda ). Tokie lankstiniai puikiai pasitarnaus aplinkos dekoravimui – girliandoms ar palubėje kabinamai dekoracijai iš daugybės virvelėmis sujungtų paukščių, taip pat juos galima „sutupdyti“ ant dailių medžio šakelių puokštės ar pavieniui „apgyvendinti“. 

Beje, nereikėtų pamiršti ir gerai žinomų balandžių vėduokliniais sparnais – tinkamai priderinti jie tikrai paįvairins šventines dekoracijas. Pavyzdžiui, tokie popieriniai paukšteliai gali būti puikus sprendimas servetėlėms pateikti. Per tvirtesnio popieriaus „kūnelį“ perkiškite vėduokle sulankstytą servetėlę ir patupdykite į lėkštę (tik nepamažinkite pilvelyje tarpelio, kad būtų patogu įkišti ir ištraukti servetėlę).

Jeigu pasiruošimo krikštynoms maratone nenumatytas laikas dekoracijų gamybai, ne bėda. Tikrai nesunkiai galite įsigyti temą atitinkančių girliandų, balionų, žvakidžių, žvakių, servetėlių ir jų žiedų. Beje, net ir krikšto žvakelę galėtumėte pasirinkti papuoštą Šventosios Dvasios simboliu. 

Kalbant apie pačias vaišes, būtų šaunu patiekti balta glazūra dengtų balandžio formos meduolių, sausainių arba šių paukščių figūrėlėmis dekoruotų keksiukų. Taip pat baltais balandžiais vertėtų papuošti ir krikštynų tortą.

Na, o svarbiausias tokių teminių krikštynų akcentas, žinoma, turėtų būti balto balandžio (ar kelių) paleidimas į dangų po oficialios ceremonijos. Šiuo simboliniu veiksmu ne tik suteiktumėte krikštukui ir visiems šventės dalyviams nepamirštamų akimirkų, bet ir šauniai įprasmintumėte pasirinktos temos idėją. Be to, nuotraukos, kuriose užfiksuotos paleidimo akimirkos, neabejotinai papuoštų Jūsų namus ir nuolat primintų tą nepakartojamą tyrumo šventę. 

Jūsų vertinimas: Jokio Vidutinis 5 (2 balsai)

© 2008-2019 Viskas krikštynoms