Violetinės krikštynos

Ruošiantis krikštynų šventei bei renkantis dekoracijas kartais šventės temą gali padiktuoti tiesiog...mėgstama spalva! Jei violetinė spalva jums patinka, šventės vietą bei vaišių stalą galite puošti būtent šios spalvos dekoracijomis bei šventine atributika, juolab, kad ši spalva tinka tiek berniuko, tiek mergaitės šventei.

Stalo dekoravimui puikiai tiks violetinės spalvos gėlių puokštelės. Galima  rinktis iš violetinės spalvos irisų, levandų, tulpių, kardelių ar žibučių. Šventiniam stalui spindesio suteiks perlamutrinė violetinės spalvos perliukų dekoracija bei violetiniai suvenyriniai deimantukai. Servetėles taip pat galima rintis šios spalvos.

Kad violetinės spalvos nebūtų per daug ją galima derinti su balta spalva. Balta angelo formos žvakė puikiai atrodys violetinių deimantukų fone. Svečius galima paženklinti baltos ir violetinės spalvos kaspinėliais, o lauktuvėms įteikti po šokoladą „aprengtą“ violetinės spalvos popierėliu su užrašu „Krikštynų šokoladas“.

Violetinę šventės tematiką puikiai papildys šios spalvos balionai. Jais galima dekoruoti šventės vietą arba pripūsti helio dujomis ir paleisti į dangų su svečių palinkėjimais. Beje, palinkėjimus į dangų gali nuskraidinti ne tik balionai, bet ir dangaus žibintai, kurie be abejo taip pat turėtų būti violetiniai.

Jūsų vertinimas: Jokio Vidutinis 5 (1 balsas)

© 2008-2019 Viskas krikštynoms