Gėlių reikšmės

2008.08.05. 

Susiruošus į svečius, pasirūpiname ne tik dovana, bet ir gėlėmis. Tačiau retai susimąstome, kokią reikšmę turi dovanojamos gėlės ir ko jos gali linkėti žmogui, kuriam šias gėles įteikiame. Štai sąrašas ir reikšmės populiariausių gėlių, kurios yra  labiausiai tinkamos  dovanoti šeimos šventėse:


Rožė - dažniausiai dovanojama gėlė švenčių metu.  Gaila, bet ši gėlė didelė savimyla, dievinanti komplimentus ir pagyras. Ji linki šaltumo meilėje ir didelių reikalavimų gyvenime. Tačiau neskubėkit nusivilti šia gražia gėle - kiekviena rožės spalva reiškia skirtingus palinkėjimus. Raudona - aistros, balta - skaistumo ir švelnumo, geltona - vilties.

Lelija - dovanojant šią gėlę, linkima būti nuoširdžiam, lengvai bendraujančiam, turėti daug draugų ir nuolatos būti dėmesio centre.  Žmogus, kuriam patinka ši gėlė yra linkęs į atsargumą ir užgaulumą.

Jurginas - ši gėlė linki žmogui tvirtais ir dideliais žingsniais žengti gyvenimo keliu, būti laisvam ir nepriklausomam.  Jurginas reiškia pasitikėjimą, kantrumą. Taip pat "namų" žmogų, puoselėjantį šeimos židinį.

Pakalnutė - tai prabangos ir dėmesio norinti  gėlė. Ji linki būti smulkmeniškam, pedantiškam ir atsargiam. Pakalnutę tinka dovanoti vestuvių proga,  nes ji yra ištikimybės ir skaistumo gėlė.

Tulpė - tai besikeičiančių nuotaikų gėlė, tačiau ji sako, kad būtum nuoširdus,  atviras, laimingas ir nuolatos besišypsantis. Žmonės, kurie dievina šią gėlę - blaiviai vertina gyvenimą, bet  jiems nelabai sekasi meilėje.

Našlaitė - ją dovanojant linkima būti atsargiam ir nerizikuoti gyvenime be reikalo, kad kiekvienas žingsnis būtų tvirtai apgalvotas ir tik tuomet žengiamas.

 Saulėgrąža -  tai pakili ir žodžio kišenėje neieškanti gėlė. Ji linki energijos, sveikatos, pasitikėjimo savimi bei pinigų.

Gvazdikas - tai pati palankiausia gėlė, ji tinka visoms šventėms, nes neša laimę, pagarbą ir meilę šeimoje.

Alyva - kilnumo, pavyzdingumo, mandagumo ir ramumo gėlė.

Orchidėja - žmogus dovanojantis šias gėles, nori pasakyti, kad nebūtum užsispyręs ir  ambicingas. Linki būti kantriam ir įgyvendinti savo sumanymus.

 

 

 

Visa šioje svetainėje publikuojama medžiaga bei nuotraukos priklauso portalui „Viskas krikštynoms", jeigu nenurodyta kitaip.Griežtai draudžiama ja naudotis ir platinti kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse  bet kuriuo pavidalu, be išankstinio raštiško „Viskas krikštynoms" sutikimo. Jei sutikimas gautas, turi būti nuoroda į „Viskas krikštynoms" kaip informacijos šaltinį.

Nevertinta

© 2008-2019 Viskas krikštynoms